Oto Najlepsze Monety Crypto Cannabis 2022

Areny z konopiami indyjskimi i kryptowalutami cieszyły się ogromnymi wzrostami i przetrwały ogromne spadki. Nie jest tajemnicą, że przemysł marihuany był przez lata utrudniony. Istotnym problemem jest względna niechęć instytucji finansowych do zajmowania się sprzedawcami konopi indyjskich.

Jednak nowe kryptowaluty mogą wreszcie umożliwić przemysłowi konopnemu osiągnięcie prawdziwego poziomu finansowego. I oczywiście kryptowaluta również odniosłaby ogromne korzyści z „współpracy”. W końcu rynek konopi zapewniłby niewiarygodnie niezawodny i stały napływ klientów.

Sprytne firmy widziały to już od jakiegoś czasu i stworzyły waluty cyfrowe specjalnie na rynek marihuany. Jednak przestrzeń kryptowalut jest niezwykle niestabilna, a dostępne są setki „monet”. Prawdopodobnie 99% tych cyfrowych walut ostatecznie upadnie. Bitcoin pozostaje najważniejszą i najcenniejszą opcją. W styczniu 2018 roku Bitcoin był na slajdzie. W grudniu 2017 r. osiągnął rekordowy poziom prawie 20 000 USD.

Bitcoin następnie spadł do nieco ponad 3000 USD w ciągu 12 miesięcy. W momencie pisania tego artykułu odzyskał i na krótko przekroczył 10 000 USD. Niemniej jednak rynek kryptowalut w ciągu ostatnich dwóch lat wpadł w poślizg. Zobaczmy, jak dziś radzą sobie monety kryptokonopne, które przeanalizowaliśmy w styczniu 2018 roku!

1 – PotCoin (POT)

Wprowadzona na rynek w styczniu 2014 roku, jest to jedna z najdłużej działających monet konopi. Zaczęło się o 16:20, a obecnie w obiegu znajduje się 420 milionów PotCoinów. Jednak waluta zaczęła się stosunkowo wolno rozwijać. Po początkowym osiągnięciu progu kapitalizacji rynkowej w wysokości 1 miliona USD w kwietniu 2014 r. spadła ona do 244 000 USD w ciągu miesiąca. PotCoin wydawał się być kolejną z wielu nieudanych walut. Tak było, dopóki „ekscentryczny” Dennis Rodman nie został przedstawiony w koszulce PotCoin na północnokoreańskim lotnisku. Jego wyczyn zaowocował 76% wzrostem PotCoin w ciągu jednego dnia!

W styczniu 2018 r. kapitalizacja rynkowa PotCoin wynosiła ponad 79,5 mln USD, a każda moneta była warta 0,362 USD. W styczniu 2017 r. jeden PotCoin był wart 0,018 USD, a jego kapitalizacja rynkowa wynosiła nieco poniżej 4 mln USD. Moneta osiągnęła swój rekordowy poziom 0,43 USD w grudniu 2017 roku.

Rodman bezsprzecznie w tym czasie pomógł sprawnie wybić się monecie. Również próby ekspansji firmy początkowo zakończyły się sukcesem. Do października 2017 r. firma stworzyła ponad 800 wybranych bankomatów dla PotCoin, a na początku 2018 r. obiecała mieć ponad 1300.

Wielu ekspertów wierzyło, że PotCoin osiągnie poziom 0,45 USD do końca 2018 r. i 0,60 USD do końca 2022 r. Tak się złożyło, że do grudnia 2018 r. był wart zaledwie 0,012 USD. Podczas gdy Bitcoin i inne główne waluty cyfrowe odbiły się, PotCoin nigdy tego nie zrobił. Pozostaje na poziomie 0,0109 USD, z krótkim renesansem do 0,027 USD w kwietniu 2019 r.

2 – CannabisCoin (CANN)

CannabisCoin powstał zaledwie kilka miesięcy po PotCoin. Miał podobny cel: ułatwić transakcje w punktach sprzedaży medycznej marihuany. Zaproponował zapewnienie super prostego kursu wymiany z kryptowaluty na rzeczywistą marihuanę. Na przykład w przypadku określonych szczepów marihuany i leków z konopi indyjskich można wymienić CANN w stosunku 1 moneta do 1 grama.

Kiedy pisaliśmy ten artykuł, kapitalizacja rynkowa CANN wynosiła 22,8 miliona dolarów, a jeden CannabisCoin był wart 0,296 USD. W styczniu 2017 r. jego kapitalizacja rynkowa wynosiła nieco ponad 175 000 USD, a jeden CANN był wart 0,002 USD! Gdybyś miał wtedy wizję inwestowania w CANN, cieszyłbyś się zwrotem z inwestycji w stylu Gordona Gekko.

Podobnie jak inne znaczące monety kryptokonopne w tym czasie, CANN skorzystał z legalizacji marihuany w Kalifornii. Większość ekspertów nie spodziewała się, że do końca 2018 r. przekroczy ona 0,30 USD. Przewidywali, że wartość na 2022 r. wyniesie około 0,37 USD. Zupełnie się mylili!

CannabisCoin spadł o ponad 90% do zaledwie 0,03 USD w marcu 2018 r. W ciągu 12 miesięcy jego wartość wyniosła zaledwie 0,005 USD. Wyglądał na skazany na zagładę, ale w okresie przejściowym nieznacznie się poprawił. Dziś CannabisCoin jest wart 0,011 USD, czyli praktycznie na tym samym poziomie co PotCoin. W obiegu jest 106 milionów monet.

3 – Paragon Coin (PRG)

Paragon Coin była prawdopodobnie najbardziej ekscytującą monetą kryptokonopną 2018 roku, ponieważ poparła ją poważna siła gwiazd. Przedsiębiorca technologiczny i była Miss Iowa, Jessica Versteeg, założyła walutę. Następnie poprosiła o pomoc rapera The Game. W tym czasie w obiegu znajdowało się 100 milionów monet PRG. Ponadto każdy z 70 milionów, które były początkowo dostępne w ICO, został natychmiast złapane.

Wstępna cena PRG została początkowo ustalona na 0,75 USD. Jednak waluta odnotowała niemal natychmiastowy skok. Spóźnialscy musieli zapłacić 1,55 dolara za jedną monetę. Versteeg spodziewał się, że ICO przyniesie znacznie ponad 50 milionów dolarów. Ci, którzy zainwestowali wcześnie, prawdopodobnie myśleli, że są zwycięzcami.

Niestety była to katastrofalna inwestycja. Do stycznia 2018 r. PRG był wart 0,778 USD, a kapitalizacja rynkowa wynosiła 50,5 mln USD. Jego upadek nie był tak dramatyczny, jak dwóch pierwszych na liście, ale i tak się wydarzył. W kwietniu 2018 r. spadł do 0,21 USD, a pod koniec tego roku PRG był wart zaledwie 0,09 USD. Nie udało się go odzyskać, a pojedyncza moneta jest teraz warta 0,027 USD. Kapitalizacja rynkowa to żałosne 608 000 dolarów z 22,27 milionami monet w obiegu.

Prognoza na koniec 2018 roku dla PRG wyniosła 1,41 USD! Niektórzy eksperci przewidywali, że będzie dobrze działać w dłuższej perspektywie, stawiając potencjalną wartość 4,07 USD do końca 2022 r. To jasne, że tak się nie stanie! Paragon Coin nie miał inicjatywy blockchain, a jego cena wzrosła z powodu samego szumu. Jego wartość była zawyżona i wyglądała na skazaną na porażkę. Można powiedzieć, że już to zrobiło.

4 – HempCoin (THC)

Ci, którzy byli wtajemniczeni, wierzyli, że HempCoin stanie się monetą kryptokonopną nr 1 w 2018 roku. Zapewniła intrygującą nową koncepcję tradycyjnego systemu monet canna w tamtym czasie. HempCoin nie skupiał się na ogólnej populacji, używając go do kupowania marihuany. Zamiast tego był przeznaczony wyłącznie dla przemysłu rolnego i przychodni lekarskich/rekreacyjnych. Ustawa rolna z 2018 r. weszła w życie rok po napisaniu tego przewodnika. Wydawało się, że HempCoin ma największy długoterminowy potencjał spośród wszystkich monet kryptograficznych. Do stycznia 2018 r. kapitalizacja rynkowa HempCoin wynosiła 122,8 mln USD, a każda moneta THC była warta 0,53 USD. W styczniu 2017 r. jej kapitalizacja rynkowa wynosiła 81 290 USD, a jedna moneta była warta 0,000386 USD.

Niektórzy eksperci przewidywali, że do końca 2018 r. osiągnie on 2,73 USD, a do końca 2022 r. 11,44 USD. Możesz zgadywać, co stało się później! W ciągu trzech miesięcy cena HempCoin spadła do zaledwie 0,04 USD. Na krótko powrócił do poziomu 0,10 USD, ale obecnie jest praktycznie bezwartościowy przy 0,003 USD. W obiegu jest 253 miliony monet THC, chociaż wątpimy, aby wiele osób je kupiło.

5 – CannaCoin (CCN)

CannaCoin został uruchomiony 28 marca 2014 r. Podobnie jak Bitcoin, wykorzystywał technologię peer-to-peer i działał na zdecentralizowanej platformie blockchain. Do stycznia 2018 r. w obiegu znajdowała się podaż 4,7 mln monet. Firma jednak nie ogłosiła żadnych innowacyjnych pomysłów. Jedynie pojawiła się sugestia, że legalizacja marihuany w Kalifornii pomogłaby CCN bardziej niż jakakolwiek inna moneta na tej liście. Czemu? Ponieważ duża liczba aptek w stanie już zaakceptowała i znała CannaCoin. Brak systemów bankowych dla tych sklepów oznaczał, że CCN wydawało się mieć szansę.

W styczniu 2018 r. kapitalizacja rynkowa CCN wynosiła zaledwie 2,14 mln USD, a każda moneta była warta 0,457 USD. W styczniu 2017 r. kapitalizacja rynkowa wynosiła około 55 000 USD, a jeden CCN był wart 0,011 USD. Większość ekspertów nie widziała, by przekraczał 0,50 USD. Co zabawne, niektórzy przyjęli bardziej uparty pogląd i przewidzieli, że w ciągu kilku lat osiągnie on 10 dolarów.

Dziś jest to w zasadzie „martwą” walutą. Pod koniec 2018 roku był już bezwartościowy przy 0,00003 USD. Obecnie niektóre wykresy określają jego wartość na poziomie 0,000001 USD, ale większość giełd już nim nie handluje.

Ostatnie Przemyślenia na Temat Monet

Crypto Cannabis Pięć wspomnianych powyżej monet było mocno rozreklamowanych dwa lata temu. W ciągu kilku miesięcy wartości każdego z nich gwałtownie spadły i nigdy nie powróciły. Niezliczeni inwestorzy spalili sobie palce w krachu kryptowalut z ostatnich kilku lat. Mamy nadzieję, że nie zainwestowałeś w żadne z nich oszczędności życia!

Nawet dzisiaj niektórzy nadal wierzą w PotCoin, HempCoin i CannabisCoin! DopeCoin, Tokes i Cannation to inne, które wspierają. Jednak tylko PotCoin ma kapitalizację rynkową przekraczającą 1 milion USD. Obecnie trudno jest polecić jakąkolwiek walutę cyfrową związaną z konopiami indyjskimi. Można w końcu wygrać w jednym dniu, ale taka inwestycja to OGROMNE ryzyko.

Twoim zadaniem jako inwestora jest przeprowadzenie należytej staranności przy każdej dokonanej inwestycji. Dzieje się tak zwłaszcza w przypadku rynku kryptowalut, który pod względem regulacji często przypomina Dziki Zachód. Nasza rada? Nie daj się nabrać na szum i wrzucenie pieniędzy na bezużyteczną monetę kryptokonopną.

Upewnij się, że wybrane przez Ciebie monety są w stanie odegrać realną rolę w rewolucji marihuany, która jest już widoczna na horyzoncie. Następnie, gdy już zainwestujesz, trzymaj się nerwów! Rynki kryptograficzne są notorycznie niestabilne. Nie pozwól, aby skok w którąkolwiek stronę zniechęcił Cię do impulsywnych decyzji i/lub niepotrzebnych działań. Wreszcie, inwestuj tylko to, na co możesz sobie pozwolić!

Oceń
[Głosy: 3 Ocena: 5]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


UPRAWA KONOPI INDYJSKICH NA TERENIE POLSKI JEST ZABRONIONA!
Masz prawo posiadać nasiona marihuany i nikt nie może Cię za to ukarać. A my mamy prawo sprzedawać nasiona konopi indyjskich, zgodnie z Polskim prawem. Na terenie Polski nie sprzedajemy nasion marihuany do celów siewnych.


Copyright © UFOseeds.com - Wszystko o marihuanie THC i konopi CBD oraz o nasionach marihuany i ich odmianach.