Mniejsze Zapotrzebowanie Stosowania Konopi u Osób Religijnych

Nasuwa się pytanie dlaczego u osób religijnych jest tak małe zapotrzebowanie na stosowanie konopi indyjskiej. Głównie nie chodzi tu tylko o marihuaną, gdyż osoby religijne są ogólnie przeciwni medycynie naturalnej, alternatywnej.

W społeczeństwie Amerykańskim, osoby które uczęszczają na nabożeństwa oraz mają silne przekonania religijne, miej zażywają marihuany z przyczyny medycznej, rekreacyjnej. Odkrycie naukowców w aspekcie osób religijnych rzadziej używających marihuany wychodzi się od zaangażowania religijnego, która może zniechęcić do ogólnego szacunku dla władzy. Podajmy przykład: „Niech każda dusza będzie podporządkowana władzom zarządzającym. Albowiem nie ma władzy, jak tylko od Boga, a władze, które istnieją, są ustanowione przez Boga. Dlatego każdy, kto sprzeciwia się władzy, sprzeciwia się zarządzeniu Bożemu, a ci, którzy się sprzeciwiają, sprowadzą na siebie sąd”.

Oceń
[Głosy: 3 Ocena: 5]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


UPRAWA KONOPI INDYJSKICH NA TERENIE POLSKI JEST ZABRONIONA!
Masz prawo posiadać nasiona marihuany i nikt nie może Cię za to ukarać. A my mamy prawo sprzedawać nasiona konopi indyjskich, zgodnie z Polskim prawem. Na terenie Polski nie sprzedajemy nasion marihuany do celów siewnych.


Copyright © UFOseeds.com - Wszystko o marihuanie THC i konopi CBD oraz o nasionach marihuany i ich odmianach.