nasiona marihuany, konopi, ranking, topowe, odmiany
thc-thc, thc thc, thcthc

Strong Berry FeminizowaneStrong Berry Feminizowane od Akseeds


Strong Berry Feminizowane od Producenta Nasion Marihuany Akseeds
Tym razem jest to poprawiona genetyka Blackberry od Akseeds. Nowe nasiona marihuany Strong Berry zostały ulepszone o szybszy czas kwitnienia i to w tej odmianie było również najważniejsze do wykonania. Strong Berry to zdecydowanie Moc i jeszcze raz Wielka Moc. Nasiona bardzo dobre zarówno indoor jak i outdoor. Wybierane często tu i tu.

nasiona marihuany, sklep

6 komentarzy do wpisu „Strong Berry Feminizowane”

  1. Miałem ją na indoor i jest strasznie mocna, taka urywająca porządnie dupę ciężka indica. Mój kumpel, który jest takim fifa racha co to oni nie palił i ile może spalić, jak zapalił strong berry to usiadł w fotelu i już nie wstał haha 🙂 taki chojrak był.

  2. Miałem ją w tamtym roku na outdoor. Podszedłem do nie sceptycznie bo wyczytałem na jakimś forum że może nie dojść w naszym klimacie. Dochodzi normalnie, sprawdziłem mi doszła. Tą odmianę mylą z blackberry która nie zawsze dochodziła, strong berry to nie to samo, jak się wczytacie w tą odmianę to zauważycie że jest to ulepszone blackberry, szybciej zakwita. Jest ok. potwierdzam że dochodzi u nas. pozdrawiam, z fartem rolnicy.

Dodaj komentarz