Zdrowie Skóry i Włosów po Przez Konopie

Według licznych badań nad konopiami iż o to roślina ma w sobie dobroczynne dla skóry właściwości, które mogą nawet konkurować z kosmetykami najlepszych marek na całym świecie.

Konopie to rodzaj rośliny uprawnych na szeroką skalę w celach produkcji nasion odżywczych jak i różnego rodzaju materiałów. W nie jednym już artykule było opisane jakie nasiona zawierają właściwości odżywcze więc przypomnijmy kilka z nich: zawierają dużą ilość białka oraz niezbędne kwasy tłuszczowe, również są bogate w witaminę E posiadają wapń, fosfor, itd. Wiadomo także, że jest dużo więcej wiadomości które powinniśmy wiedzieć np. nie wiem czy wiedzieliście nasze ciała ma receptory kannabinoidowe, które mają za zadanie chronienie przed szkodliwymi elementami naturalnymi. Ujmując jednym słowem konopie są naturalnym dobrodziejstwem dla naszych włosów jak i skóry. Aby przeczytać więcej o zdrowotnych właściwościach konopi warto wejść i przeczytać artykuł: Jak Konopie Wykorzystać Dla Zdrowia Skóry i Włosów.

Oceń
[Głosy: 3 Ocena: 5]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


UPRAWA KONOPI INDYJSKICH NA TERENIE POLSKI JEST ZABRONIONA!
Masz prawo posiadać nasiona marihuany i nikt nie może Cię za to ukarać. A my mamy prawo sprzedawać nasiona konopi indyjskich, zgodnie z Polskim prawem. Na terenie Polski nie sprzedajemy nasion marihuany do celów siewnych.


Copyright © UFOseeds.com - Wszystko o marihuanie THC i konopi CBD oraz o nasionach marihuany i ich odmianach.