Przez Jak Długi Okres Zostaje THC w Organizmie

Opublikowane nowe badanie zatytułowane „Resztkowe poziomy THC we krwi u osób często używających cannabis po ponad czterech godzinach abstynencji” wskazuje, iż ilość THC we krwi jest większa niż 2ng/ml.

THC może nawet utrzymać się przez dłuższy czas, co sprawi, iż test na obecność narkotyków mogą być nie wiarygodne dlatego, iż nie są one wskaźnikiem niedawnego spożywania cannabis. To o to badanie zostało przedstawione w gazecie Drug and Alcohol Dependence. Naukowcy przeprowadzając badania na systematycznych przeglądach właściwej literatury , oceniają poziom resztek THC w osoczu u populacji, która w regularnym czasie spożywa cannabis. Więcej ciekawych informacji dotyczących jak długi czas THC utrzymuje się w organizmie warto przeczytać artykuł pod tematem: THC Pozostaje we Krwi Przez Długi Czas.

Oceń
[Głosy: 3 Ocena: 5]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


UPRAWA KONOPI INDYJSKICH NA TERENIE POLSKI JEST ZABRONIONA!
Masz prawo posiadać nasiona marihuany i nikt nie może Cię za to ukarać. A my mamy prawo sprzedawać nasiona konopi indyjskich, zgodnie z Polskim prawem. Na terenie Polski nie sprzedajemy nasion marihuany do celów siewnych.


Copyright © UFOseeds.com - Wszystko o marihuanie THC i konopi CBD oraz o nasionach marihuany i ich odmianach.