Kierowanie Pojazdem i Wzrok a Palenie Marihuany

Z szeregu doświadczeń jak I wielu przeczytanych artykułów badania wskazują iż palenie marihuany powoduje zaburzenia niektórych funkcji widzenia.

Jednoznacznie rzecz biorąc wpływa to na prowadzenie pojazdów. Biorąc pod uwagę statystyki osoby pod wpływem substancji psychotropowych nie powodowały większej ilości wypadków niż trzeźwe. Badawczy zespół w Hiszpanii po przeprowadzeniu dwóch badań, wykazują one iż marihuana powoduje upośledzenie niektórych funkcji widzenia co równocześnie powoduje zmniejszenie zdolności prowadzenia pojazdów. Badania Carolin Ortiz wraz z jej zespołem na 31 osobach pod wpływem jak i trzeźwych, badani mieli średnio 23 lata oraz zażywali marihuanę regularnie . Aby dowiedzieć się jaki jest ciąg dalszy warto przeczytać artykuł: Marihuana a Wzrok i Prowadzenie Pojazdów.

Oceń
[Głosy: 1 Ocena: 5]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


UPRAWA KONOPI INDYJSKICH NA TERENIE POLSKI JEST ZABRONIONA!
Masz prawo posiadać nasiona marihuany i nikt nie może Cię za to ukarać. A my mamy prawo sprzedawać nasiona konopi indyjskich, zgodnie z Polskim prawem. Na terenie Polski nie sprzedajemy nasion marihuany do celów siewnych.


Copyright © UFOseeds.com - Wszystko o marihuanie THC i konopi CBD oraz o nasionach marihuany i ich odmianach.