Aromat Konopi Indyjskiej

Aromaty konopi indyjskiej inaczej terpeny pinen, tak zwane związki wytwarzane w trychomach roślin. Pinen to terpen powszechny w konopiach indyjskich, wydziela zapach lasu a dokładniej sosny. Ten terpen jest jednym z najbardziej zbadanych terpenów, nie przyczynia się on tylko do smaku lecz do spostrzegania danej odmiany konopi.

Również znany jest z właściwości przeciwzapalnych, jak i poprawia pamięć i uwagę. Terpen pinen występuje również w innych roślinach takich jak: skórce pomarańczy igłach sosnowych, rozmarynie, bazylii, koprze itd. Terpen pinen jest nie tylko aromatem lecz posiada również właściwości przeciwzapalne oraz poprawia pamięć i uwagę. Odmiany które zawierają dużą ilość terpenu pinen Jack Herer od Sensi Seeds, Mokums Tulip od Dutch Passion, Chem OG od Female Seeds, North Thunderfuck od Royal Queen Seeds. Jak już wcześniej wspominaliśmy terpen pinen ma wiele właściwości leczniczych, o to najważniejsze z przebadanych do teraz: przeciwutleniające, antybakteryjne, przynosi ulgę w bólu, przeciwzapalne.

Oceń
[Głosy: 2 Ocena: 5]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


UPRAWA KONOPI INDYJSKICH NA TERENIE POLSKI JEST ZABRONIONA!
Masz prawo posiadać nasiona marihuany i nikt nie może Cię za to ukarać. A my mamy prawo sprzedawać nasiona konopi indyjskich, zgodnie z Polskim prawem. Na terenie Polski nie sprzedajemy nasion marihuany do celów siewnych.


Copyright © UFOseeds.com - Wszystko o marihuanie THC i konopi CBD oraz o nasionach marihuany i ich odmianach.