Zastosowanie Pokrzywy Przy Hodowli Marihuany

pokrzywa w uprawie roślin konopi indyjskiej

Wiele hodowców uważa pokrzywę za chwast. Pokrzywa w kontakcie ze skórą pozostawia piekące oraz swędzące bąmble, uczucie jest bardzo nieprzyjemne, skutki te są spowodowane przez trychomy zawarte w pokrzywie.

Pomimo wad pokrzywa to bardzo wartościowa roślina oraz ma korzystny wpływ przy hodowli marihuany. Biorąc pod wagę iż pokrzywa ma wiele właściwości odżywczych innym roślinom ma również korzystny wpływ dla organizmu człowieka. Pokrzywa od wieków była wykorzystywana w medycynie. Ciężko uwierzyć lecz pokrzywa jest spokrewniona z marihuaną ponieważ obydwie rośliny są do siebie podobne, można ją świetnie wykorzystać aby ukryć marihuanę w ogrodzie. Więcej informacji na temat zastosowania pokrzywy przy hodowli marihuany warto przeczytać artykuł: Pożyteczność Pokrzyw Przy Uprawie Cannabisu.

Oceń
[Głosy: 4 Ocena: 5]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


UPRAWA KONOPI INDYJSKICH NA TERENIE POLSKI JEST ZABRONIONA!
Masz prawo posiadać nasiona marihuany i nikt nie może Cię za to ukarać. A my mamy prawo sprzedawać nasiona konopi indyjskich, zgodnie z Polskim prawem. Na terenie Polski nie sprzedajemy nasion marihuany do celów siewnych.


Copyright © UFOseeds.com - Wszystko o marihuanie THC i konopi CBD oraz o nasionach marihuany i ich odmianach.