Wybór Najlepszych Roślin Męskich do Hodowli

najlepsza roślina męska do hodowli konopi

Widząc tytuł tego artykułu większości z was nasunie się stwierdzenie. Po co komu wybierać męskie rośliny konopi? przecież wszyscy chcą żeńskie. A więc musimy tutaj wyjaśnić od razu pewną kwestię, hodowca tworzy nowe odmiany, krzyżuje jedne z drugimi, tworzy hybrydy, bawi się genetykami. Do tego celu potrzebuje najlepszą roślinę męską żeby pobrać z niej pyłek i zapylić nim krzak żeński. Zaś jeśli ktoś uprawa marihuanę, to oznacza że robi to tylko w celu pozyskania jak największego i najlepszego plonu.

Ważnym elementem w hodowli marihuany jest jest zdolność doboru nasion z dobrą genetyką oraz rozróżnienie dobrych genów od tych złych. W wyborze należy być aktywnym oraz zdecydowanym jakie geny nasion męskich są odpowiednie aby stworzyć nasiona. Wybór nasiona męskiego jest trudną sztuką gdyż hodowcy próbują brać przykład z natury lecz rola naturalnego selekcjonowania wymaga wielkiej odpowiedzialności. Wybór jak najlepszej genetyki wiąże się z przyszłością ogrodu cannabis-owego nawet można to porównać do odpowiedniego wyboru partnera na całe życie. Przez staranny wybór odpowiedniej genetyki męskich nasion będzie to adekwatne do stworzenia różnorodnych odmian nasion.

Więcej informacji dotyczących męskich osobników uzyska się w artykule: Jak Znaleźć Najlepsze Męskie Rośliny do Hodowli?

Oceń
[Głosy: 2 Ocena: 5]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


UPRAWA KONOPI INDYJSKICH NA TERENIE POLSKI JEST ZABRONIONA!
Masz prawo posiadać nasiona marihuany i nikt nie może Cię za to ukarać. A my mamy prawo sprzedawać nasiona konopi indyjskich, zgodnie z Polskim prawem. Na terenie Polski nie sprzedajemy nasion marihuany do celów siewnych.


Copyright © UFOseeds.com - Wszystko o marihuanie THC i konopi CBD oraz o nasionach marihuany i ich odmianach.