Uprawa Konopi na Balkonach lub Tarasach Pomocnicze Wskazówki

Myślenie, iż do uprawy konopi jest potrzebna przestrzeń o dużym metrażu, nic bardziej mylnego. A więc konopie możemy uprawiać nawet na balkonie albo tarasie liczy się to, że znajdują się one na świeżym powietrzu.

Uprawę na balkonie czy tarasie można porównać do uprawy w pomieszczeniu wystarczy dobra strategia. Przedstawimy kilka wskazówek dotyczących hodowli konopi na balkonie czy tarasie aby móc wyhodować dobrej jakości marihuanę. Pierwszą jak i najistotniejszą rzeczą jest dokładne przemyślenie oraz jaką ilość planuje się umieścić na balkonie. Kolejną sprawą jest przemyślenie jaką odmianę chciałoby się uprawiać. Pomocną wiadomością jest to, iż nasiona z genetyki sativa naturalnie rosną większe niż nasiona z przewagą indici. Rośliny indici są bardzo mocno wymagające pod kątem światła. Więcej ciekawych informacji dotyczących upraw na balkonie lub tarasie przeczytasz w artykule: Najważniejsze Wskazówki Dotyczące Uprawy Konopi na Tarasie lub Balkonie.

Oceń
[Głosy: 3 Ocena: 5]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


UPRAWA KONOPI INDYJSKICH NA TERENIE POLSKI JEST ZABRONIONA!
Masz prawo posiadać nasiona marihuany i nikt nie może Cię za to ukarać. A my mamy prawo sprzedawać nasiona konopi indyjskich, zgodnie z Polskim prawem. Na terenie Polski nie sprzedajemy nasion marihuany do celów siewnych.


Copyright © UFOseeds.com - Wszystko o marihuanie THC i konopi CBD oraz o nasionach marihuany i ich odmianach.