Uprawa Konopi Jakie Błędy Można Popełnić

Roślina konopi jak wiadomo nie jest zbyt wymagająca, ona na całym świecie rośnie bez problemów nie zważając na otaczający ja klimat.

Aby wyhodować godną marihuanę należy pamiętać o wielu czynnikach aby nie popełniać błędów, które mogą ją zniszczyć. Dziś wymienimy kilka z nich, są one najczęstszymi błędami przy dbaniu o swój krzak. Pierwszym z nich jest zbyt częste podlewanie, jak wiadomo od częstego podlewania może być tak iż krzak może zgnić, zbyt duża wilgotność może powodować różnego rodzaju pleśnie. Drugi błąd jaki jest najczęściej popełniany to nieutrzymanie niewłaściwej temperatury dla roślin. Temperatura jest bardzo ważnym czynnikiem dla rozwinięcia się rośliny aby była ona wysokiej jakości. Aby dowiedzieć się jakie błędy można jeszcze popełnić w hodowli marihuany warto przeczytać artykuł 4 Podstawowe Błędy Podczas Uprawy Konopi , żeby ich nie popełnić.

Oceń
[Głosy: 5 Ocena: 5]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


UPRAWA KONOPI INDYJSKICH NA TERENIE POLSKI JEST ZABRONIONA!
Masz prawo posiadać nasiona marihuany i nikt nie może Cię za to ukarać. A my mamy prawo sprzedawać nasiona konopi indyjskich, zgodnie z Polskim prawem. Na terenie Polski nie sprzedajemy nasion marihuany do celów siewnych.


Copyright © UFOseeds.com - Wszystko o marihuanie THC i konopi CBD oraz o nasionach marihuany i ich odmianach.