Technika Uprawy Marihuany Super Cropping

Technika, Uprawy, Hodowli, Marihuany, Konopi, Cannabis, Trawki, Ganji, Super Cropping, Supercropping, Zwiększenie, Plonu, Zbioru,

Jest to zaawansowana technika, której raczej nie stosują początkujący rolnicy. W skrócie, polega ona na „załamywaniu” gałązek rośliny i pocieranie jej, by w ten sposób skruszyć tkanki rośliny odpowiedzialne za transport wody i innych składników odżywczych.

Technikę tę stosuje się w celu ułatwienia transportu mikro- i makroelementów. Robi się tak co kilka partii rośliny. Atutem tej techniki jest to, że roślina zaczyna traktować „załamaną” gałązkę jako główny top, co zwiększa późniejsze zbiory. Przez chwilę wzrost jest przyhamowany, a roślina odbudowuje to, co w niej zostało zniszczone. Oczywiście z korzyścią dla hodowcy.

Słowo „załamywać” jest napisane w cudzysłowie, gdyż nie chodzi dosłownie o złamanie, a jedynie o konkretne nagięcie gałązki i skruszenie wewnętrznych części łodygi.

Więcej o tej technice zwiększania plonu dowiesz się w serwisie internetowym o uprawie konopi indyjskich w artykule o Super Croppingu, w którym ta technika jest dokładnie przedstawiona.

Oceń
[Głosy: 3 Ocena: 5]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


UPRAWA KONOPI INDYJSKICH NA TERENIE POLSKI JEST ZABRONIONA!
Masz prawo posiadać nasiona marihuany i nikt nie może Cię za to ukarać. A my mamy prawo sprzedawać nasiona konopi indyjskich, zgodnie z Polskim prawem. Na terenie Polski nie sprzedajemy nasion marihuany do celów siewnych.


Copyright © UFOseeds.com - Wszystko o marihuanie THC i konopi CBD oraz o nasionach marihuany i ich odmianach.