nasiona marihuany, konopi, ranking, topowe, odmiany

Technika Uprawy Marihuany Super Cropping

Technika, Uprawy, Hodowli, Marihuany, Konopi, Cannabis, Trawki, Ganji, Super Cropping, Supercropping, Zwiększenie, Plonu, Zbioru,

Jest to zaawansowana technika, której raczej nie stosują początkujący rolnicy. W skrócie, polega ona na „załamywaniu” gałązek rośliny i pocieranie jej, by w ten sposób skruszyć tkanki rośliny odpowiedzialne za transport wody i innych składników odżywczych.

Technikę tę stosuje się w celu ułatwienia transportu mikro- i makroelementów. Robi się tak co kilka partii rośliny. Atutem tej techniki jest to, że roślina zaczyna traktować „załamaną” gałązkę jako główny top, co zwiększa późniejsze zbiory. Przez chwilę wzrost jest przyhamowany, a roślina odbudowuje to, co w niej zostało zniszczone. Oczywiście z korzyścią dla hodowcy.

Słowo „załamywać” jest napisane w cudzysłowie, gdyż nie chodzi dosłownie o złamanie, a jedynie o konkretne nagięcie gałązki i skruszenie wewnętrznych części łodygi.

Więcej o tej technice zwiększania plonu dowiesz się w serwisie internetowym o uprawie konopi indyjskich w artykule o Super Croppingu, w którym ta technika jest dokładnie przedstawiona.

Dodaj komentarz


Copyright © UFOseeds.com - Nasiona marihuany, cannabis, najlepsze, ranking odmian konopi indyjskich.