nasiona marihuany na thc-thc.com, czyli sklep z nasionami konopi indyjskich

Technika Uprawy Marihuany Super Cropping

Technika, Uprawy, Hodowli, Marihuany, Konopi, Cannabis, Trawki, Ganji, Super Cropping, Supercropping, Zwiększenie, Plonu, Zbioru,

Jest to zaawansowana technika, której raczej nie stosują początkujący rolnicy. W skrócie, polega ona na „załamywaniu” gałązek rośliny i pocieranie jej, by w ten sposób skruszyć tkanki rośliny odpowiedzialne za transport wody i innych składników odżywczych.

Technikę tę stosuje się w celu ułatwienia transportu mikro- i makroelementów. Robi się tak co kilka partii rośliny. Atutem tej techniki jest to, że roślina zaczyna traktować „załamaną” gałązkę jako główny top, co zwiększa późniejsze zbiory. Przez chwilę wzrost jest przyhamowany, a roślina odbudowuje to, co w niej zostało zniszczone. Oczywiście z korzyścią dla hodowcy.

Słowo „załamywać” jest napisane w cudzysłowie, gdyż nie chodzi dosłownie o złamanie, a jedynie o konkretne nagięcie gałązki i skruszenie wewnętrznych części łodygi.

Więcej o tej technice zwiększania plonu dowiesz się w serwisie internetowym o uprawie konopi indyjskich w artykule o Super Croppingu, w którym ta technika jest dokładnie przedstawiona.

Oceń
[Głosy: 2 Ocena: 5]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


UPRAWA KONOPI INDYJSKICH NA TERENIE POLSKI JEST ZABRONIONA!
Masz prawo posiadać nasiona marihuany i nikt nie może Cię za to ukarać. A my mamy prawo sprzedawać nasiona konopi indyjskich, zgodnie z Polskim prawem. Na terenie Polski nie sprzedajemy nasion marihuany do celów siewnych.


Copyright © UFOseeds.com - Nasiona marihuany, cannabis, najlepsze, ranking odmian konopi indyjskich.