Rudealis Skunk#2 Feminizowane

nasiona marihuany i konopi rudealis skunk feminizowane od thc-thc

Rudealis Skunk#2 Feminizowane firmowe nasiona marihuany THC-THC to nasza firmowa odmiana która powstała w roku 2005 w kraju o surowych warunkach klimatycznych.

Prosimy nie mylić jej z Ruderalis gdyż jest to inna genetyka. Rudealis Skunk powstała ze skrzyżowania trzech odmian mianowicie Ruderalis x Skunk x Purple Power po czym był stabilizowany przez 3 lata w kraju o zimnym klimacie. Zaowocowało to bardzo silną genetyką. Produkcja nasion marihuany Rudealis Skunk odbywa się w Holandii z matek klonów tak żeby zachować jej oryginalną genetykę. Produkcja nasion jest prowadzona przez profesjonalną firmę zajmującą się produkcją nasion marihuany z którą współpracujemy. Aktualnie mamy w ofercie Rudealis Skunk w wersji 2 nasiona Feminizowane czyli same żeńskie. To zdecydowanie najodporniejsza odmiana konopi na surowy-zimny klimat. Nasiona marihuany te były HITem lat 2008-2010 kiedy nie było jeszcze tak wielu odmian konopi jak teraz. Sprzedaliśmy ją wtedy w dziesiątkach tysięcy sztuk. Zebrała wtedy mnóstwo laurów przez naszych klientów i wielu z nich do tej pory zaopatruje się w nią. Wybierana najczęściej z kategorii outdoor…Kup Rudealis Skunk#2 Feminizowane od THC-THC.

Oceń
[Głosy: 9 Ocena: 4.9]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.

Komentarz do “Rudealis Skunk#2 Feminizowane”


UPRAWA KONOPI INDYJSKICH NA TERENIE POLSKI JEST ZABRONIONA!
Masz prawo posiadać nasiona marihuany i nikt nie może Cię za to ukarać. A my mamy prawo sprzedawać nasiona konopi indyjskich, zgodnie z Polskim prawem. Na terenie Polski nie sprzedajemy nasion marihuany do celów siewnych.


Copyright © UFOseeds.com - Wszystko o marihuanie THC i konopi CBD oraz o nasionach marihuany i ich odmianach.