nasiona marihuany, konopi, ranking, topowe, odmiany

Rudealis Skunk#2 Feminizowane

Rudealis Skunk#2, Feminizowane, Nasiona Marihuany, Nasiona Konopi, Outdoor, THC-THC

Rudealis Skunk#2 Feminizowane firmowe nasiona marihuany THC-THC to nasza firmowa odmiana która powstała w roku 2005 w kraju o surowych warunkach klimatycznych.

Prosimy nie mylić jej z Ruderalis gdyż jest to inna genetyka. Rudealis Skunk powstała ze skrzyżowania trzech odmian mianowicie Ruderalis x Skunk x Purple Power po czym był stabilizowany przez 3 lata w kraju o zimnym klimacie. Zaowocowało to bardzo silną genetyką. Produkcja nasion marihuany Rudealis Skunk odbywa się w Holandii z matek klonów tak żeby zachować jej oryginalną genetykę. Produkcja nasion jest prowadzona przez profesjonalną firmę zajmującą się produkcją nasion marihuany z którą współpracujemy. Aktualnie mamy w ofercie Rudealis Skunk w wersji 2 nasiona Feminizowane czyli same żeńskie. To zdecydowanie najodporniejsza odmiana konopi na surowy-zimny klimat. Nasiona marihuany te były HITem lat 2008-2010 kiedy nie było jeszcze tak wielu odmian konopi jak teraz. Sprzedaliśmy ją wtedy w dziesiątkach tysięcy sztuk. Zebrała wtedy mnóstwo laurów przez naszych klientów i wielu z nich do tej pory zaopatruje się w nią. Wybierana najczęściej z kategorii outdoor…Kup Rudealis Skunk#2 Feminizowane od THC-THC.

1 komentarz do wpisu “Rudealis Skunk#2 Feminizowane”

  1. Jeden z najlepszych outdoorków jakie miałem, rośnie wszędzie praktycznie sam 0 opieki a wyrosło bydle po same niebo. thc-thc zna się na rzeczy. polecam

    Odpowiedz

Dodaj komentarz


Copyright © UFOseeds.com - Nasiona marihuany, cannabis, najlepsze, ranking odmian konopi indyjskich.